З метою формування в учнів уявлення про енергозберігаючі технології, розуміння ними необхідності бережливого ставлення до використання енергоносіїв, розвитку навичок роботи із різними джерелами інформації, уміння формулювати думку про способи економного використання електричної та теплової енергії, сприяння розвитку комунікативних навичок під час роботи у групі, уміння вислуховувати думку інших, формулювати власні переконання, сприяння вихованню активної життєвої позиції, почуття власної причетності до загальної справи, зокрема до проблем школи, міста і всієї держави у нашій школі пройшов тиждень енергозбереження, під час якого учні взяли участь у цілому ряді заходів: пройшла виставка тематичних учнівських малюнків та плакатів «Світло-це енергія життя!», презентація проектів з енергозбереження учнів 3-А класу «Бережи енергію в класі і вдома», конкурс презентацій учнів 7-11 класів "Споживай енергію розумно".

В рамках тематичного тижня " Споживай енергію відповідально" у 2-А класі було проведено годину спілкування, під час якої учні колективно виготовили стенд " Використовуй енергію відповідально!"

Підтримка акції "Година Землі"

Наприкінці березня у всьому світі одного вечора кожного року відбувається захоплююче і від того не менш корисне дійство, котре називається Година Землі. Суть акції полягає у тому, що всі її учасники добровільно погоджуються вимкнути в себе усе світло на одну годину, тим самим зменшивши енергетичне навантаження на нашу планету.

Година Землі розпочалася у 2007 році в Сіднеї, Австралія, коли понад два мільйони людей вимкнули світло на одну годину. Акція перетворилася на справжній екологічний рух, і вже за рік до неї приєдналося більше 100 мільйонів людей у 35 країнах. Погодьтеся, коли така маса людей хоча б на годину обмежить себе у використанні електроприладів, це буде справді вагомий ефект для планети. Акція Earth Hour стала символом надії змін на краще у боротьбі з глобальними змінами клімату, котрі відбуваються просто на наших очах.

Для чого це все?

Логічне запитання, котре виникне, напевно, у кожного, хто дізнається про акцію вперше. Тут я наведу витяг з релізу:Дуже часто, коли мова йде про Годину Землі, можна почути сумніви в ефективності подібної акції. Перше й головне, що потрібно пам’ятати, – це те, що говорячи про ефективність тієї чи іншої акції, перш за все потрібно відштовхуватись від завдань, які ставлять організатори. Економія електроенергії протягом однієї години не є головною метою Години Землі.

Мета Години Землі – привернути увагу до проблем зміни клімату й продемонструвати, що світове суспільство вимагає активних дій у боротьбі зі зміною клімату.

На жаль, в Україні питання, що стосуються екології та природи, найчастіше посідають останні місця у переліку пріоритетів, які ставлять собі народ і влада. Однак питання екології безпосередньо стосуються нашого життя, навіть якщо не звертати на них увагу – вони нікуди не дінуться. Глобальне потепління торкнеться українського фермера, а енергетичні проблеми вдарять по кишені власників заводів. Тому Година Землі – це символ людських надій на зміни. А в нашій ситуації – надії на зміни в самій свідомості людей.

Тож дітки нашої школи, не бажаючи зоставатись осторонь, також приєдналися до акції "Година Землі".