2019

Тиждень іноземної мови 


2018

Мовний табір

Під час роботи пришкільного відпочинкового табору " Веселка" Сумського ЗЗСО №19СМР  вчителями Агафоновою О.О. та Парфило В.М. проводились заняття з англійської мови, які були насичені інтерактивними вправами, творчими майстернями, конкурсами та драматизацією улюблених казок. Щосереди проводились заняття з німецької мови. Учні знайомились з мовою та традиціями країни.

Тиждень іноземних мов 2017

З 13.02.2017 по 17.02.2017 у школі було проведено тиждень іноземних мов. Метою цього тижня було розвивати навички учнів у різних видах мовленнєвої діяльності, активізувати пізнавальну діяльність учнів, виховувати повагу та позитивне ставлення до культури інших країн.

Кожен день тижня мав свою назву і відповідні до неї заходи. Так, у понеділок 13.02 було проведено країнознавчий день, під час якого діти говорили про розташування Британії та провели майстер-клас «Британські символи, виготовлені власними руками».

      

У вівторок, 14.02.2017, був святковий день, присвячений святкуванню Дня Св. Валентина. Серед учнів середньої ланки були проведені ігрові шоу та вікторини.

У середу, 15.02.2017, проведені заходи були присвячені науковим винаходам. Науковий пікнік “New devices in our life”, проведений учнями 9-А класу, відкрив багато таємниць сучасного світу.

У четвер, 16.02.2017, був проведений екологічний день, кульмінацією якого був екологічний флеш-моб під гаслом “Save our planet”.

   

Останній день тижня був присвячений музичній скарбниці Великобританії. Кожен клас представив музичну композицію у власному виконанні. Були визначені переможці. Найактивніші учасники тижня були відзначені грамотами.