Картинки по запросу табір веселкаПришкільний табір

з денним перебуванням

"Веселка"

 

   ПЛАН 

РЕЖИМ ДНЯ

Картинки по запросу табір веселка

Алгоритм дій адміністрації закладу освіти при здійснені 
перевезення організованих груп дітей в межах міста

 


29.05.2018 р. у СумськомуЗЗСО№ 19СМР відбулося урочисте відкриття літнього пришкільного табору "Веселка" - свято, якого з нетерпінням чекали діти і дорослі!

Відкриття табірної зміни розпочалося святковою лінійкою «Табір – територія радості». На урочистій лінійці учні презентували свої загони. Перший день – день знайомств. Для емоційного налаштування була проведена гра «Посмішка другу».

На хвилях позитиву діти відвідали музей Олімпійської слави КУ ЗОШ № 18

Окрім цього, вихователі разом з дітьми виготовили куточки для своїх загонів, підійшовши до цієї справи творчо та завзято. Профілактичні бесіди з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності у таборі, правил поведінки, проведені педагогами, ще раз нагадали учням про те, що відпочинок повинен бути не лише цікавим і веселим, а й корисним і безпечним.

Другого дня загін "DRIVE" поринув у незабутню пісочну пригоду. У "Send art Studio Sahara"  можливо багато цікавинок - не тільки подивитись на те, як інші малюють піском, а й спробувати створити таке диво самостійно. 

Третій день пришкільного табору "Веселка " для вихованців ІІ загону "DRIVE" видався напрочуд цікавим. Загін відвідав міську бібліотеку, де обговорювалися такі цікаві теми як довіра, взаємоповага, допомога іншому, вміння прощати та самому просити пробачення. А після екскурсії був проведений конкурс малюнку на асфальті до Дня Захисту дітей "Моє щасливе дитинство".

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно 1 червня. У цей день світова спільнота закликають прислухатися до потреб дітей і особливу увагу приділити тим, хто з яких-небудь причин залишився без опіки рідних і близьких. Традиційно до Міжнародного дня дітей організовують різного роду розважальні заходи. Діти беруть участь в конкурсах, малюють малюнки крейдою на асфальті, а також організовуються дитячі концерти та фестивалі. Цього року ІІ загін пришкільного табору "Веселка" відвідав Сумський ПДЮ та залюбки приймав участь у різного роду майстер-класах, насолоджувався концертною програмою. Наприкінці ж діти мали змогу переглянути історичну реконструкцію боїв на мечах.

Ні дня без пригод!
ІІ загін пришкільного табору "Веселка" не сидить на місці! Весела та допитлива дітвора хоче все знати.
А чи справді у папуги жако такий сильний дзьоб, що він здатний перекусити горіх навпіл? Що ми можемо знати про ближніх родичів хижих піраній? На ці та інші питання можуть відповісти працівники Центру еколого-натуралістичної творчості молоді. Діти мали змогу побачити рідкісні види представників фауни, почути про них багато незвичної інформації. Саме так - весело й цікаво провели ще один табірний день вихованці пришкільного табору "Веселка".
Пришкільний табір - це не лише веселощі та розваги.
ІІ загін відвідав міську пожежно-технічну виставку. Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж. Діти змогли побачити захисне спорядження пожежників, їх одяг. Учні мали можливість поміряти і одягнути на себе, відчути себе справжнім вогнеборцем. Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.
Ігрова програма в ПДЮ "Кольоровий ігробум"
І знову цікаві екскурсії! Цього разу діти ІІ загону прийшли до контактного зоопарку "Бабусине подвір’я". Знаходиться він у центрі міста, в парку Кожедуба. В'єтнамські поросята, кролики, камерунська коза, овечки, , ондатра, сокіл, курочки і качечки - звірі та птахи дуже товариські і за порцію смачненького будуть привітними і милими. Діти мали  безпосередній контакт з тваринами і могли їх гладити, самостійно годувати, фотографуватися. А  ще на території зоопарку є де погратися і відпочити.