ПРАВИЛА 
користування бібліотекою

/Files/images/biblioteka/33644552.jpg

 1. Користування бібліотекою - безкоштовне.
 2. Право користуватися бібліотекою мають вчителі, учні та інші співробітники школи.
 3. Читачі мають право отримувати в тимчасове користування книги, інші видання з фонду бібліотеки, користуватися довідково - бібліографічним апаратом, комп'ютерною технікою, працювати в Інтернеті відповідно за режимом роботи бібліотеки.
 4. При отримання книг, інших творів друку та матеріалів переглянути видання, а при виявленні будь - яких дефектів повідомити про це бібліотекаря. Якщо читач зіпсує книгу, то він відповідає за це лічно.
 5. Книги видаються терміном на 15 днів. Не видаються з бібліотеки рідкісні та цінні видання, довідкова література, останній екземпляр видання. Ними користуються в читальному залі.
 6. Читачі зобов'язані берегти книги, турбуватися про збереження їх, не робити в них ніяких позначок, підкреслення, що не виривати і не загинати сторінок, книгу повертати в призначений термін.
 7. Читачі розписуються у формулярі за кожний примірник видання, одержаний на абонементі, починаючи з 5-го класу.
 8. Читачі, які втратили або зіпсували книги з фонду бібліотеки зобов'язані замінити їх на рівноцінні або іншими науково - популярними і художніми книгами. Рівноцінність заміни визначає завідуюча бібліотекою.
 9. Учні 1 - 11 - х класів зобов'язані дбайливо ставитися до підручників і нести за них відповідальність. Якщо підручник загублений або зіпсований учнем, замість нього може бути повернута рівноцінна навчальна література. Рівноцінність запропонованих книг визначає завідуюча бібліотекою.
 10. До початку літніх канікул учні повинні повернути всі бібліотечні видання, а читачі, які не розрахувалися з бібліотекою, обслуговуватися не будуть у наступному навчальному році.
 11. Читач, який порушив зазначені правила, позбавляється права користуватися бібліотекою.