Участь учнів закладу

в І та ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах

в 2018-2019 н.р.

Переможці:

ІІ етап:

Біологія

Пятишкіна Поліна, 8-А клас - І місце

в 2017-2018 н.р.

Переможцями І етапу стали:

Пятишкіна Поліна  (7А) -хімія

Моздер Микита (7А) -хімія

Бацура Андрій (8А)- хімія

Жуков Матвій (8Б)- хімія

 

         Всі переможці І етапу стали учасниками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

         Учениця  7- А класу Пятишкіна Поліна стала переможцем ІІ етапу олімпіади з хімії (ІІІ місце)

Участь учнів школи

в І та ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах

в 2015-2016 н.р.

 

Проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, англійської, німецької мов, історії, правознавства , біології, математики, фізики, хімії, географії, інформатики відбулося з 05 по 24 жовтня 2015 року.

Всього брали участь 122 учні школи (41%). Найбільше учасників - з географії - 28, біології -25, української мови та літератури - 20 учня

         Переможцями І етапу стали:

Семенченко Марія (9-А) - з біології

Кузіна Анна (10-А) - з української мови та літератури

Осадча Анастасія (8-А) - з української мови та літератури

Кравцова Єлизавета (7-А) - з української мови та літератури

Ткаченко Данило (9-А) - з історії

Заїка Поліна (8-А) - з історії

Білошапка Євгенія (7-А) - з хімії

Баєва Катерина (7-А) - з хімії

         Всі переможці І етапу стали учасниками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Участь учнів школи

в І та ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах в 2014-2015 н.р.

 

Проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, англійської, німецької мов, історії, біології, математики, фізики, біології, географії, інформатики відбулося з 16 по 28 жовтня 2014 року.

Всього брали участь 97 учнів школи (40%). Найбільше учасників - з української мови та літератури - 22 учня, з історії - 16 учнів, з математики - 13, з біології -11.

         Переможцями І етапу стали:

Кравченко Яна (9-А) - з біології

Кузіна Анна (9-А) - з української мови та літератури

Осадча Анастасія (7-А) - з української мови та літератури

Ткаченко Данило (8-А) - з історії

Гоч Аліна(7-А) - з хімії

Короткий Ярослав (7-А) - з хімії

Семенченко Марія (8-А) - з хімії

         Всі переможці І етапу стали учасниками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

         Учень 8- А класу Ткаченко Данило став переможцем ІІ етапу з історії (ІІІ місце), в десятку кращих потрапили Осадча Настя - V місце з хімії, Кравченко Яна  - VII місце з біології, Семененко Марія -IX місце з хімії.

Відсоток результативності участі школи серед інших шкіл міста 14,28%