Шановні батьки!

Зарахування  дітей   до 1 класу, що мало розпочатися з 1 квітня 2020 року, відтерміновано до закінчення карантину.

 


Перенесено початок прийому документів до першого класу до покращення епідемічної ситуації Шановні батьки! Сьогодні важливо утримуватися від виходу на вулицю. Місто турбується про вас! Піклуйтесь про своїх рідних. Залишайтеся вдома. Про початок прийому документів до першого класу буде повідомлено додатково на сайті управління освіти і науки та на сайті закладу.

27.01.2020

Увага! Карантин у 8-А класі.
З метою недопущення розповсюдження захворюваності на грип та ГРВІ серед учасників освітнього процесу у 8-А класі освітній процес призупинений з 27.01.2020 р. по 31.01.2020 р.
Освітній процес відновити 03.02.2020 року.


 

 

УВАГА!

СВЯТО "ПЕРШОГО ДЗВОНИКА"

02.09.2019 о 08.00

ЗБІР о 07.45 на подвір'ї закладу

 


Картинки по запросу батьківські збори першокласників  

відбудуться 22.08.2019 року о 17.00

кабінет № 10, І поверх

 


 

До 1 класу  Сумського ЗЗСО№ 19 СМР зараховано 30 учнів. Вільних місць немає (Наказ 23-У від 31.05.2019).

 

 

 


 

Буклет СТОПБУЛІНГ (переглянути)

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

вул. Харківська, 35, м. Суми, 40035, тел. факс (0542) 32-78-05

E-mail: osvita@smr.gov.ua

 

09.01.2019 № 13.01-18/44

 

Керівнику закладу освіти

 

Відповідно до листа Департаменту соціального захисту населення від 13.12.2018 року № 12.01-27/9734/10 роз’яснюємо Вам наступне.

Департаменту соціального захисту населення згідно з рішенням Сумської міської ради від 28.11.2018 № 4135-МР надаються повноваження щодо направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для оздоровлення і відпочинку до дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія».

Відповідно до положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 27.06.2018 № 938, мають право на отримання пільгових путівок:

- члени дитячих творчих колективів і спортивних команд - переможці міжнародних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад; талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад (путівки надаються із частковою оплатою в розмірі 20 % вартості, в 2018 році доплата складала в середньому 1,8 тис. грн.);

- члени дитячих творчих колективів і спортивних команд - переможці всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад; талановиті та обдаровані діти - переможці обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад (путівки надаються із частковою оплатою в розмірі 30 % вартості, в 2018 році доплата складала в середньому 2,7 тис. грн.);

- відмінники навчання; лідери дитячих громадських організацій; члени дитячих творчих колективів і спортивних команд – переможці обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад; талановиті та обдаровані діти – переможці міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад (путівки надаються із частковою оплатою в розмірі 50 % вартості, в 2018 році доплата складала в середньому 4,6 тис. грн.).

Також для ознайомлення та використання в роботі надаємо Інформаційну картку адміністративної послуги щодо направлення дітей до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» та державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія».

Просимо Вас довести до відома батьків вищезазначену інформацію, розмістивши її в інформаційних куточках та на сайтах закладів освіти.

Додаток: на 2 арк. в 1 прим.

 

 

Заступник начальника управління освіти і науки Т.В. Дрига

 

Корж 32-80-66

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

 

направлення дітей до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» та державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія»

назва адміністративної послуги

 

1

Субєкт надання адміністративної послуги

Департамент соціального захисту населення Сумської міської ради

2

Місцезнаходження, режим роботи, телефон, адреса електронної пошти та веб - сайту

40035, м. Суми, вул. Горького, 21, кабінет № 107

понедiлок, середа - з 8:00 до 17:15

вiвторок, четвер - з 8:00 до 20:00

п'ятниця - з 8:00 до 16:00

субота - з 8:00 до 14:00

Без обідньої перерви

Телефон (0)-542-700-575

40035, м. Суми, вул. Харківська, 35, кабінет № 211

понеділок, вівторок, середа, четвер з 8:00 до 17:00

п’ятниця з 8:00 до 16:00

обідня перерва з 12:00 до 13:00

Телефон (0)-542- 60-44-48

e-mail: dszn.sm.gov.ua

3

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява про виділення путівки для дитини пільгової категорії одного з батьків або особи, яка їх замінює; паспорт особи, яка звертається; документ, який підтверджує належність дитини до пільгової категорії.

4

Порядок та спосіб подання документів для отримання адміністративної послуги

Документи подаються особисто одним з батьків або особою, яка їх замінює.

5

Умови чи підстави отримання адміністративної послуги

Належність дитини до пільгової категорії: дитина-сирота або позбавлена батьківського піклування; дитина з інвалідністю; дитина, один із батьків якої загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції; дитина, один із батьків якої загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; дитина, яка проживає у населеному пункті, розташованому на лінії зіткнення; рідна дитина батьків-вихователів або прийомних батьків, яка проживає в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї; дитина, взята на облік службами у справах дітей як така, що перебуває у складних життєвих обставинах; дитина, яка постраждала внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дитина, загиблого від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; дитина із малозабезпеченої сім’ї, яка відповідно до законодавства одержує державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям; дитина із багатодітної сім’ї; дитина особи, визнаної учасником бойових дій відповідно до п. 19 ч. 1 ст. 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; дитина, яка перебуває на диспансерному обліку; дитина, що належить до дитячих творчих колективів і спортивних команд - переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад; талановита та обдарована дитина - переможець міжнародних, всеукраїнських, обласних міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад; відмінник навчання; лідер дитячих громадських організацій.

6

Платність або безоплатність адміністративної послуги, розмір та порядок внесення плати за платну адміністративну послугу

Безоплатна адміністративна послуга

7

Строк надання адміністративної послуги

Один раз на рік згідно з графіками оздоровчих тематичних змін

8

Результат надання адміністративної послуги

Отримання дитиною пільгової категорії путівки для оздоровлення та відпочинку в державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек» або державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

9

Можливі способи отримання відповіді (результату)

Безпосередньо на прийомі у відповідальної посадової особи

10

Акти законодавства, що регулюють порядок та умови надання адміністративної послуги:

 

10.1

Закони України (назва, частина, стаття)

Закон України «Про охорону дитинства» від 26.04. 2001 № 2402-III (зі змінами)

10.2

Акти Кабінету Міністрів України (назва, дата та номер, пункт)

Постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2011 №227 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах «Артек» і «Молода гвардія» та від 04.04.2018 № 241 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах «Артек» і «Молода гвардія»

10.3

Акти центральних органів виконавчої влади (назва, дата та номер, пункт)

Наказ Міністерства соціальної політики України від 27.06.2018 № 938 «Про затвердження Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів»

10.4

Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування (назва, дата та номер, пункт)

 

 

 

 

 

 

 

 

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

вул. Харківська, 35, м. Суми, 40035, тел. факс (0542) 32-78-05

E-mail: osvita@smr.gov.ua

 

 

19.09.2018 № 13.01-18/1420

Керівникам закладів освіти м.Суми

 

З метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашого міста, визначення пріоритетів та підготовки якісної та об'єктивної Стратегії розвитку міста Суми, управління освіти і науки Сумської міської ради просить долучитися до участі у соціологічних дослідженнях «Дослідження цінностей та життєвих пріоритетів мешканців міста Суми» та «Дослідження якості надання послуг для населення міста Суми» .

Опитування містить 101 питання та є анонімним (не передбачає введення персональних даних), що забезпечить отримання максимально достовірної інформації.

Замовником вищезазначеного соціологічного дослідження є виконавчий комітет Сумської міської ради, виконавцем - Сумський державний університет.

Після завершення анкетування зібрану інформацію буде опрацьовано та узагальнено, що дозволить отримати певну статистичну інформацію по стану кожної галузі життєдіяльності міста Суми. Отримані та оброблені набори даних будуть використані при розробці Стратегії розвитку міста Суми до 2027 року.

Офіційна інформація про вищезазначені соціологічні дослідження розміщена на Інформаційному порталі Сумської міської ради за посиланням https://smr.gov.ua/uk/dokumenti/rozrobka-stratehii-rozvytku/11536-anketa-opituvannya-vizmi-uchast-v-rozrobtsi-strategiji-rozvitku-mista-sumi.html. Просимо розмістити її на офіційних сайтах закладів освіти м.Суми та долучити до участі у соціологічних дослідженнях педагогічних працівників та батьківську громадськість. Анкетування можна пройти до 28 вересня 2018 року за посиланням https://goo.gl/ySPvye.

 

 

 

Начальник управління освіти і науки А.М.Данильченко

 

Назаренко О.В. 32-72-63

 

Шановні батькі!

У зв'язку з проведенням медичної реформи в Україні, необхідно найближчий час принести в дитячу поліклініку вул. Праці, 3, м. Суми копії документів:

*паспорт матері 1,2,стор., прописка

*інд. код матері

*свідоцтво про народження дитини

*номер мобільного телефону матері

для підписання декларації з лікарем та внесенням дітей до електронної системи EHelse.

Щеплювальну форму 063(оригінал) принести в найближчі дні.

Без декларації діти обслуговуватись не будуть!

За детальною інформацією звертатись до дільнічного лікаря - педіатра Олексюк Оксани Леонідівни, моб. тел 095 418 20 97

Копії документів можна надіслати на вайбер.


 

Свято «День знань» у закладі  буде проведено 03.09.2018 року о 08.00

Збір о 07.50 на подвір'ї закладу


 

22.08.2018 року о 17.00  каб. 11 - батьківські збори першокласників 

 

31 травня о 17.00  (кабінет №6) 

відбудеться звіт керівника закладу освіти перед громадськістю міста за підсумками 2017-2018 навчального року

 

Для батьків першокласників!

Зарахування в заклад учнів 1 класу,

які проживають в закріпленому мікрорайоні,

буде проведено до 01.06.2018 року

Педагогічний та учнівський колективи школи

запрошують на День Відкритих дверей батьків

20 квітня 2018 року