Лист

Всеукраїнська премія

"Диво-Дитина"

 

49112, м. Дніпропетровськ, вул. Гаванська, 4а  т. +38(0562) 31-32-33,31-32-01,31-32-02.

www.nadiya2011.org   E-mail:blagofond2011@ukr.net

                                                                                                  

Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 ім. М.С. Нестеровського

Директору Скляр В.М.

zosh19sumy@gmail.com


21.04.2016 р. № 2202

 

                                                            Шановна Віра Миколаївна!

 

                  Всеукраїнський благодійний фонд «Вдячність. Визнання. Надія» (Сайт nadiya2011.org)       просить Вас довести до відома батьківських комітетів випускних  11-х класів 2016 року  нашу про позицію про нагородження на церемонії «Останній дзвоник» чи на Випускному вечорі класних керівників і вчителів школи   золотими (585 проби) та  срібними  (925проби) медалями та нагородни  ми посвідченнями лауреатів І і ІІ премій «ПРАЦІВНИКАМ  ОСВІТИ УКРАЇНИ».

              За бажанням батьківських комітетів разом з медалями лауреатів премій можуть вручатися безпосередньо і премії у формі подарунків чи фінансових коштів. У такому випадку вони   набувають статусу премії Всеукраїнського благодійного фонду. Всі нагороди проводяться за рахунок ініціаторів нагороджень (В даному випадку за рахунок батьківських комітетів).  Порядок  нагороджень і їх вартість приведені на сайті Фонду в розділі «Нагороди Фонду» в підрозділі «Інформація  про виготовлення медалей».

           Ми пропонуємо випускникам минулих років випусків виступити ініціаторами нагороджень учителів-ветеранів, які йдуть на пенсію в 2016 році.

            Присвоєння звання лауреатів і вручення медалей може бути здійснено на ювілеях навчальних закладів, ювілеях учителів, Вечорах   зустрічі з випускниками, в День   знань, День  працівників системи освіти України.

            Медалі виготовляються за зразком медалі Державної премії України, мають свій заводський номер і клеймо проби металу. Ці нагороди засновані для проведення нагороджень у  всій системі   освіти України від дитячих садків до академій. Нагороди виготовляються на заводі - виробнику орденів і медалей України та мають статус всеукраїнських нагород. Це   не державні нагороди   і надбавки до пенсій учителям-ветеранам вони не забезпечують. Але не хлібом єдиним живе  людина,  і особливо вчитель. Це нагороди вдячності та визнання, в першу чергу, батьків та  випускників минулих років випусків (Що може бути дорожче?), заради   яких десятиліттями трудились Ваші вчителі. 

            Це не комерційний проект! Наш Фонд, як і всі благодійні фонди України, зареєстрований у «Реєстрі неприбуткових організацій», він не має права  займатися комерційною     діяльністю та навіть   теоретично не може заробити жодної гривні прибутку.

             Всеукраїнський благодійний фонд «Вдячність. Визнання. Надія» за чотири роки роботи вручив 164 медалі: 8 золотих та 156 срібних у 70 навчальних закладах у 11 областях  України. Перелік    усіх навчальних закладів України, в яких відбулися нагородження, приведений на сайті Фонду у розділі «Перелік  навчальних закладів». Діяльність Фонду    освітлена  в 44 публікаціях преси,   в 10 телевізійних програмах і в 2 книгах.

               Просимо розмістити на сайті Вашого навчального закладу «Звернення до батьківських комітетів випускних 11-х класів 2016р.» і «Звернення  Всеукраїнського благодійного фонду  «Вдячність. Визнання. Надія» до випускників навчальних закладів минулих років випусків».                                                                                                              (Додаємо).                                                          

 

 

З В Е Р Н Е Н Н Я

 

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ВДЯЧНІСТЬ. ВИЗНАННЯ. НАДІЯ»

ДО ВИПУСКНИКІВ  МИНУЛИХ  РОКІВ  ВИПУСКІВ

 

Шановні випускники минулих років випусків!

 

              Турбота про ВЧИТЕЛІВ НАРОДУ УКРАЇНИ – всеукраїнська справа. Наша держава переживає важкі часи, вона не може відплатити за заслугами вчителям і особливо вчителям – ветеранам. Не          одержують належного фінансування навчальні заклади. Не самі по собі ви досягли висот у розвитку та становище в суспільстві. Вас роками вчили ваші вчителі, дякуючи кому, ви стали                     тими, ким стали. У вас їх праця, їх турбота, їх доброта.

               Ми закликаємо всіх небайдужих згуртуватися навколо потреб та турбот своїх навчальних закладів, своїх вчителів та особливо вчителів – ветеранів, які потребують вашої допомоги. Зараз                   тяжко всім, але треба пам’ятати про тих, кому важче, ніж вам.  Допомагати потрібно вчителям – ветеранам саме зараз, а не потім. Говорити про вдячність  і бути вдячними – велика різниця.

              Ми пропонуємо вам виступити ініціаторами присвоєння вашому навчальному закладу та вашим учителям звання лауреатів І та ІІ Всеукраїнських премій «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ»               з врученням золотих (585 проби) і  срібних (925 проби) медалей та нагородних посвідчень. Медалі виготовляються на заводі – виробнику орденів та медалей України і мають статус                             всеукраїнських нагород. Кожна медаль має свій заводський номер і клеймо проби металу.  Порядок нагороджень та фотографії медалей викладені на сайті Фонду  nadiya2011.org в розділі                  «Нагороди Фонду» і «Фотоальбом». 

              Можуть бути різні думки про те, чи потрібні медалі. Але ми думаємо, що розумніше буде спитати про це самих учителів – ветеранів і працюючих учителів. Що їм дорожче: подарунок чи                       Всеукраїнська нагорода? Медаль – це вдячність і визнання на все життя!

            Ми закликаємо випускників минулих років випусків разом з медалями лауреатів премії вручати безпосередньо і премії у формі подарунків чи фінансових коштів. У такому випадку вони                      набувають статусу премії Всеукраїнського благодійного фонду. Всі нагороди проводяться за рахунок ініціаторів нагороджень.

            Це не комерційний проект! Наш Фонд, як і всі благодійні фонди України, зареєстрований  у «Реєстрі неприбуткових організацій», він  не має права займатися комерційною діяльністю і не може             заробити жодної гривні прибутку (Див. розділ сайту  «Інформація про Фонд»).

             Всеукраїнський благодійний фонд «Вдячність. Визнання. Надія» за чотири роки роботи вручив 164 медалі: 8 золотих та 156 срібних у 70 навчальних закладах у 11 областях України. Перелік                усіх навчальних закладів України, в яких відбулися нагородження, приведений на сайті Фонду у розділі «Перелік навчальних закладів». Діяльність Фонду освітлена  в 44 публікаціях преси, в             10 телевізійних програмах і в 2 книгах.

 

З В Е Р Н Е Н Н Я

 

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ВДЯЧНІСТЬ. ВИЗНАННЯ. НАДІЯ»

ДО ЧЛЕНІВ  БАТЬКІВСЬКИХ КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИХ 11-х КЛАСІВ 2016 РОКУ

 

                          Шановні члени батьківських комітетів випускних класів! Ще «вчора» Ви самі були школярами, а сьогодні надходить знаменна подія у Вашому житті та житті Ваших дітей, вони –                              випускники школи! За плечима немало років Вашого спільного навчання. Ви, ніби вдруге, пройшли школу разом зі своїми дітьми. Вони виросли не самі по собі, їх навчали азам істини і                                виховували вчителі. Пройдуть роки, Ваші діти стануть тими, ким стануть, дякуючи тим, хто заклав у них фундамент освіти та людяності.

                         Ми пропонуємо  на урочистій  церемонії «Останній дзвоник» чи  на Випускному вечорі присвоїти  звання лауреатів І та ІІ Всеукраїнських премій «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ» з                      врученням золотих (585 проби) та  срібних (925 проби) медалей  і нагородних посвідчень Вашому навчальному закладу, Вашим класним керівникам і Вашим учителям.

                          Медалі виготовляються за зразком медалі Державної премії України, мають свій заводський номер і клеймо проби металу. Ці нагороди засновані для проведення нагороджень у всій                       системі освіти України від дитячих садків до академій. Нагороди виготовляються на заводі - виробнику орденів і медалей України та мають статус всеукраїнських нагород. Це не державні                           нагороди і надбавки до пенсій учителям-ветеранам вони не забезпечують. Але не хлібом єдиним живе людина,  і особливо вчитель. Це нагороди вдячності та визнання, в першу чергу,                                 випускників і їх батьків

                         Порядок нагороджень та фотографії медалей викладені на сайті Фонду  nadiya2011.org в розділі «Нагороди Фонду» і «Фотоальбом». 

                              Можуть бути різні думки про те, чи потрібні медалі. Але ми думаємо, що розумніше буде спитати про це самих учителів – ветеранів і працюючих учителів. Що їм дорожче: подарунок чи               Всеукраї нська нагорода? Медаль – це вдячність і визнання на все життя!

                             За бажанням батьківських комітетів разом з медалями лауреатів премій можуть вручатися безпосередньо і премії у формі подарунків чи фінансових коштів. У такому випадку вони                        набувають статусу премії Всеукраїнського благодійного фонду. Всі нагороди проводяться за рахунок ініціаторів нагороджень (В даному випадку за рахунок батьківських комітетів). Говорити                        про вдячність  і бути вдячними – велика різниця.

                                Це не комерційний проект! Наш Фонд, як і всі благодійні фонди України, зареєстрований  у «Реєстрі неприбуткових організацій», він не має права займатися комерційною діяльністю і                  не може заробити жодної гривні прибутку (Див. розділ сайту  «Інформація про Фонд»).

                                 Всеукраїнський благодійний фонд «Вдячність. Визнання. Надія» за чотири роки роботи вручив 164 медалі: 8 золотих та 156 срібних у 70 навчальних закладах у 11 областях України.                   Перелік усіх навчальних закладів України, в яких відбулися нагородження, приведений на сайті Фонду у розділі «Перелік навчальних закладів». Діяльність Фонду освітлена  в 44 публікаціях                      преси, в 10 телевізійних програмах і в 2 книгах.

 

 

   З  повагою,

   Засновник Фонду,                      

   Голова правління                                                                     Родіонов  В’ячеслав  Анатолійович

   0503203677

                                                                                                             

                    

Проведення ігор Соняшник, Геліантус 

1. З української мови та літератури – VII Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - 2016.

Дата проведення: 03 березня 2016 року.

Подання заявок: до 31 січня 2016 року.

 

2. Для вчителів-україністів - VI Всеукраїнський конкурс фахової майстерності «Соняшник-учитель» - 2015.

Дата проведення: 06 жовтня 2015 року.

Подання заявок: до 05 жовтня 2015 року

 

3. З біології, хімії, фізики та географії - VI Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015.

Дата проведення: 10 грудня 2015 року.

Подання заявок: до 15 листопада 2015 року.

 

4. Для вчителів природничих предметів - біології, хімії, фізики та географії – ІІ Всеукраїнський конкурс фахової майстерності «Геліантус-учитель» - 2016.

Дата проведення: 23 березня 2016 року.

Подання заявок: до 22 березня 2016 року.

 

Інформаційні матеріали, заявки на участь, накази та листи МОН України розміщені на сайтах ігор    gra-sonyashnyk.com.ua    та    helianthus.com.ua   .

 

Дані ігри та конкурси у 2015-2016 н.р. проводяться відповідно до:

• наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2012 р. № 1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник – учитель» та Міжнародну природознавчу гру «Геліантус», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.10.2012 р. за № 1811/22123;

• наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.11.2012 року № 1272 «Про проведення Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник-учитель» та Міжнародної природознавчої гри «Геліантус»;

 

• листа Міністерства освіти і науки України від 08.04.2013 року № 1/9-262 «Про перелік творчих конкурсів та інтелектуальних змагань»;

 

• листа Міністерства освіти і науки України від 31.10.2014 року №1/9-568 «Про підсумки проведення V Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель» - 2014 та про організацію конкурсу «Соняшник-учитель» - 2015»;

 

• листа Міністерства освіти і науки України від 04.03.2015 р. №2/2-14-445-15 «Про підсумки проведення II Всеукраїнської зимової природничої школи "Геліантус — дружнє коло – 2015»;

 

• листа Міністерства освіти і науки України від 13.05.2015 року №2/2-14-927-15 «Про проведення VI Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів «Геліантус-учитель» та Всеукраїнського конкурсу фотографій «Моя Україна».

 

 

З повним текстом цих документів можна ознайомитися на сайті ігор «Соняшник» gra-sonyashnyk.com.ua або «Геліантус» helianthus.com.ua у розділі «Правила та документи». Довідки за телефонами: 067-789-56-42, 095-945-60-90, 063-113-00-33.