До Всесвітнього Дня доброти у школі було проведено ряд заходів. Одним із них був флешмоб «Вільні обійми» (“Free hugs”).

Наступним кроком став challenge (виклик). Діти витягували картки з написаним завданням та протягом дня повинні були його виконати. Долучитися могли всі бажаючі, навіть виконуючи свої власні добрі справи. Протягом дня діти дарували невеличкі подарунки вчителям та працівникам школи, хлопці робили компліменти дівчатам та допомагали їм, годували безпритульних тварин.

Дні Європи

Підготовка до проведення Днів Європи у місті завжди є досить довгим процесом. Представляючи Ірландію, євроклубівці плідно працювали над пошуком цікавих фактів про країну, розмірковували над тим, як можна показати наукові відкриття. А на самому заході отримали море позитивних емоцій та дізналися багато нового, а також отримали сертифікат про участь у заході.

Після Дня Європи учні стали учасниками квесту, який проводився у міському парку. Завданням нашої станції було навчити учасників танцювати запальний ірландський танок. А учасники команди нашої школи проходили маршрут, виконуючи різноманітні завдання, за що отримати грамоту та призи.


 

Робота євроклубу