До Дня толерантності євроклубівці провели виховні заходи для учнів початкових класів. Діти із задоволенням працювали в командах, виготовляли «Квітку толерантності», розмірковували на тему «Усі люди різні» та розповідали про свої уподобанняСвяткування Днів Європи в місті Суми

 

Третя субота травня – святкування Дня Європи. Щорічно євроклуб Сумського ЗЗСО № 19 СМР «Едельвейс» бере участь у міських заходах з нагоди цього свята.

Підготовка триває більше місяця. Цього року наш навчальний заклад брав участь у міському конкурсі «Еко-сумки для еко Сум». У пошитті сумок зі старого одягу учням допомагала Кушнєрова Тетяна Дмитрівна, учитель трудового навчання. Усього було виготовлено 23 сумки, які можуть стати гарною заміною поліетиленовим пакетам. Учні брали участь у створенні логотипів на екологічну тематику та соціальних постерів.

На Дні Європи, 18 травня, євроклуб «Едельвейс» представляв гру «Актівіті». Це – захоплююча гра на слова. Поле для гри, картки, фішки учні виготовляли власноруч із вторинної сировини. Гра «Актівіті» була винайдена в Австрії, тому учасники євроклубу підготували інформаційний постер про цю країну.

До флешмобу, який відбувся перед початком урочистостей з нагоди святкування Дня Європи, були залучені учні 7-10 класів. Учасники свята мали змогу пограти в ігри, які підготували інші євроклуби, дізнатися багато цікавої інформації та з користю провести час.

Учні та вчителі, які долучилися до свята, отримали задоволення від заходу.

Велика подяка всім, хто взяв участь у Дні Європи! А особливо, євроклубівцям!!! До Всесвітнього Дня доброти у школі було проведено ряд заходів. Одним із них був флешмоб «Вільні обійми» (“Free hugs”).

Наступним кроком став challenge (виклик). Діти витягували картки з написаним завданням та протягом дня повинні були його виконати. Долучитися могли всі бажаючі, навіть виконуючи свої власні добрі справи. Протягом дня діти дарували невеличкі подарунки вчителям та працівникам школи, хлопці робили компліменти дівчатам та допомагали їм, годували безпритульних тварин.

Дні Європи

Підготовка до проведення Днів Європи у місті завжди є досить довгим процесом. Представляючи Ірландію, євроклубівці плідно працювали над пошуком цікавих фактів про країну, розмірковували над тим, як можна показати наукові відкриття. А на самому заході отримали море позитивних емоцій та дізналися багато нового, а також отримали сертифікат про участь у заході.

Після Дня Європи учні стали учасниками квесту, який проводився у міському парку. Завданням нашої станції було навчити учасників танцювати запальний ірландський танок. А учасники команди нашої школи проходили маршрут, виконуючи різноманітні завдання, за що отримати грамоту та призи.


 

Робота євроклубу