17:21
Свято "Останній дзвоник" (привітання)

Дорогі випускники, любі учні!

Шановні вчителі, батьки та працівники Cумського ЗЗСО № 19!

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Цього року дуже складна ситуація утворилася у цілому світі, тому, через наслідки пандемії, ми змушені провести свято Останнього дзвоника дистанційно.

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на¬вчання. Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаюємо Вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх Ваших мрій.

Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовідда¬ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба¬жаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Дякуємо працьовитому технічному персоналу. Ми стократно цінуємо Ваші зусилля і безмежно вдячні Вам за Вашу людяність, доброту, щедрість, безкорисливість, за чисті класи та охайні коридори.

Глибоко вдячні батькам! Ви вклали у своїх дітейі душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності, пройшли зі своїми дітьми нелегке дистанційне навчання.

Тож вітаємо усіх із святом Останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

#останнійдзвоник2020

#канікулиПереглядів: 42 | Додав: kitekat | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]